Zasady współpracy

Odpowiadamy wyłącznie na pytania dziennikarzy.

Informujemy o bieżącej działalności Uczelni, kontaktujemy dziennikarzy z poszczególnymi Wydziałami, możemy pośredniczyć w umówieniu rozmowy z pracownikami Politechniki Poznańskiej – ekspertami w swojej dziedzinie.

Im wcześniej otrzymamy Państwa zapytanie, tym większe prawdopodobieństwo znalezienia i umówienia eksperta lub przygotowania informacji w oczekiwanym przez Państwa czasie.

Prosimy o autoryzowanie wypowiedzi udzielanych przez ekspertów oraz uwzględnianie nazwy Politechniki Poznańskiej przy ich wypowiedziach

Prosimy o informację kiedy i gdzie ukaże się materiał przygotowany z wykorzystaniem materiałów uzyskanych z Działu Informacji i Promocji.

Wszelkie materiały fotograficzne i graficzne prosimy podpisywać w sposób nie budzący wątpliwości, że są własnością PP tj. Fot.Politechnika Poznańska

Zapotrzebowanie na materiały fotograficzne, niedostępne w „Materiały do pobrania” prosimy zgłaszać przez formularz kontaktowy lub mailowo na adres dzial.promocji@put.poznan.pl – w miarę możliwości będziemy je Państwu udostępniać.

Ze zdjęć udostępnionych przez Dział Informacji i Promocji mogą Państwo korzystać bezpłatnie.