Forum Gospodarcze Politechniki Poznańskiej - 20 listopada 2014

Galeria:

FG PP head

Zapraszamy na II Forum Gospodarczego Politechniki Poznańskiej, które odbędzie się 20 listopada br. w Centrum Wykładowym i Bibliotece Technicznej Politechniki Poznańskiej.

Zrównoważony rozwój społeczeństwa jest warunkowany współpracą między środowiskami akademickimi a gospodarką. W związku z tym Politechnika Poznańska zapoczątkowała coroczny cykl spotkań naukowców i wynalazców z biznesmenami i przedsiębiorcami. W 2013 r. odbyło się pierwsze Forum Gospodarcze PP, które okazało się efektywnym i inspirującym doświadczeniem, spotkało się z uznaniem zarówno sfer biznesowych, jak i naukowych.

Celem przedsięwzięcia jest stworzenie platformy dialogu między naukowcami mającymi pomysły, rozwiązania, technologie a biznesmenami i przedsiębiorcami, poszukującymi nowoczesnych rozwiązań funkcjonowania firm. Chcemy kreować dobre praktyki wynikające z kooperacji nauki i biznesu, a dzięki temu wypracować wartość dodaną dla mieszkańców, przedsiębiorców i inwestorów naszego regionu.

20 listopada 2014 r., Politechnika Poznańska, Centrum Wykładowe i Biblioteka Techniczna PP, ul. Piotrowo 2, Poznań.

Wstęp wolny! Wcześniejszej rejestracji wymaga wyłącznie uczestnictwo w stołach panelowych i Strefie wystawienniczej.

Rozpoczęcie: godz. 9.30, sala 53 BT

Program II Forum Gospodarczego 2014 - kliknij tutaj.

Organizatorzy: Dział Informacji i Promocji PP, CIRiTT, CPK

Kontakt: Dział Informacji i Promocji PP, tel. 61 665-3787, e-mail: forum.gospodarcze@put.poznan.pl

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Programem Forum oraz zadeklarowania udziału w Panelach Dyskusyjnych oraz w Strefie Wystawienniczej. Poniżej załączamy linki:

Formularz rejestracyjny do Panelu Dyskusyjnego

Stół Panelowy 1 - Politechnika Poznańska z Biznesem:
https://docs.google.com/forms/d/1IfQ8dzWPKMZZnX221uGaTVFVHGH1hyo3Wjo2iZ2rbO0/viewform?usp=send_form

Stół Panelowy 2 - Spotkanie  z Brokerami Innowacji Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego
https://docs.google.com/forms/d/110G7CVmQ-NPiAJAseeX-OgwvhH4gkYSrONOBuxXxFDo/viewform?usp=send_form

Formularz rejestracyjny do Strefy Wystawienniczej:
https://docs.google.com/forms/d/1nQ6FI647TmH4NWFRssCQSideuIsUINmOg4NzcXMKJEc/viewform?usp=send_form

Termin rejestracji: do 19.11.2014r. (środa)

Uwaga: Uczestnicy Forum Gospodarczego PP mają unikatową szansę wzięcia udziału w cyklu  szkoleń dla managerów przedsiębiorstw produkcyjnych.
"Zarządzanie przepływem materiałowym w przedsiębiorstwie produkcyjnym - metody i narzędzia oceny transformacji systemów produkcyjno-logistycznych"Część I - Symulacja przepływu materiałowego w wewnętrznym i zewnętrznym łańcuchu dostaw.

Opis:
W ramach tej części warsztatów Uczestnicy będą zaangażowani w symulację przepływów materiałowych w łańcuchu dostaw.Wcielą się w rolę osób podejmujących kluczowe decyzje w poszczególnych ogniwach procesu przepływu materiałowego.
Czas trwania ok. 4 godz. w piątek 28.11.2014r. na terenie Politechniki Poznańskiej w Centrum Wykładowym, ul. Piotrow 2 sala 027, rozpoczęcie o godz. 10:00.

Cześć II - Warsztat na temat narzędzi i metod oceny systemu produkcyjno-logistycznego.

Opis:
W ramach tej części warsztatów Uczestnicy będą zaangażowani jako eksperci do analizy stanów symulacji procesu produkcyjno-logistycznego i wyboru "best practice" warunków budowy systemu pomiarowego w obszarze produkcji. Przewidywana jest wymiana poglądów na ten temat i praca grupowa.
Czas trwania ok. 4 godz. na terenie Politechniki Poznańskiej czas i miejsce w trakcie ustaleń.
Szczegóły na ten temat będą podane w trakcie Forum. Osoba kontaktowa: Dr Agnieszka Krugiełka, Wydział Inżynierii Zarządzania.
Zapraszamy!

 


ZałącznikWielkość
FGPP2014_program.pdf762.5 KB