World of Skills - Praktyki w Wielkiej Brytanii

Proszę zapoznać się z wiadomością oraz załącznikami od Joanny Karpińskiej, reprezentującej firmę World of Skills Programme, oferującą praktyki dla studentów i absolwentów Wydziału Architektury.

Szanowni Państwo,
Nasza organizacja, Placementmaker Ltd., znajduje się w Peterborough w Wielkiej Brytanii.

Firma została założona w 2006 roku, przy współpracy z Uniwersytetem w Nottingham. Rozpoczęliśmy dzialalość organizując praktyki zagraniczne dla studentów owego uniwersytetu. Od roku 2007 współpracujemy z Europejskimi uczelniami wspierając organizację zagraniczych praktyk i staży w ramach programów Erasmus i Leonardo da Vinci. W latach 2008-2013 nasza organizacja zarządzała projektem Leonardo da Vinci dla absolwentów z Wielkiej Brytanii. Współpracujemy z firmami z Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Hiszpanii, Włoch oraz innych krajów europejskich.

 

Nasza oferta jest bezpłatna dla Pań​stwa uczelni oraz studentów bąd​ź absolwentów, jako że pobieramy jedynie opłatę od współpracujących z nami firm partnerskich. Niektóre z naszych przedsiębiorstw partnerskich oferują stażystom bądź praktykantom dodatkowe dofinansowanie.

 

Organizujemy staże i praktyki studenckie glównie w małych i średnich firmach, choć zdarzało nam się również współpracować z większymi firmami, takimi jak KPMG, Ford Motor Company bądź Experian. Dodatkowo oferujemy aranżację szkoleń językowych i przygotowawczych, jeśli zachodzi taka potrzeba.

Przesyłam w załączniku informacje dla kandydatów na temat naszej działalności, a także ofertę stażu dla absolwenta bądź studenta architektury w jednej z naszych firm partnerskich w Nottingham.

Studenci zainteresowani aplikacją na nasze staże bądź praktyki mogą przesyłać swoje CV bezpośrednio do naszej firmy.

Nasze staże i praktyki mogą trwać od 2 do 12 miesięcy, choć najczęściej nasze organizacje partnerskie oferują staż na okres 4 do 6 miesięcy.

W przypadku dalszych pytań jestem do Państwa dyspozycji.

Z wyrazami szacunku

Best regards

Joanna Karpinska
World of Skills Programme
Placementmaker Limited
Eco Innovation Centre, City Road, Peterborough, Cambridgeshire PE1 1SA
Registered in England & Wales No. 5949326 (Established 2006)
t: +44 (0)1733 381 164
m: +34 602 526 318
www.placementmaker.com

 

ZałącznikWielkość
Internship 2014 - World of Skills.pdf79.04 KB
Internship 2014 - Architectural Assistant.pdf56.24 KB