Lista firm zagranicznych, w których studenci PP realizowali praktyki erasmusowe

Firmy, w których studenci PP realizowali w latach poprzednich praktyki zagraniczne

Proszę pamiętać, że funkcję przedsiębiorstwa może również spełniać uczelnia zagraniczna.

 

WYDZIAŁ

KRAJ

FIRMA

 

 

 

 

 

 

 

 

WA

Belgia

nu architectuur, Gent

Wim Goes Architectuur, Gent

Lieven Achtergael Architecten, Gent

Urban Platform, Bruksela

Włochy

Open Building Research, Genova

AMA-Albera Monti&Associati

Abda architetti botticini, Brescia

Sergio Pascolo Architects, Venezia

KK architetti associate, La Spezia

1AX architetti

Lab.a Studio S.r.l, Pescara

Piano B Architetti Associati, Rzym

Laboratorio543, Rzym

Tam Associati, Venezia

C+S-Maria Segantini, Treviso

Arch. Vincenzo Guerra, Vetralla

ZERO Architetti, Catania

Tisellistudioarchitetti, Cesena

Hiszpania

Xavier Vilalta Architects, Barcelona

Nabito architects and partners, Barcelona

Gras Arquitectos, Majorka

Fabrika Estudio, Las Palmas de Gran Canaria

AlejandroZaera-PoloArchitecture, Barcelona

Guallart Architects, Barcelona

Bellmunt & Buscemi, Barcelona

AZPA, Barcelona

Unia Arquitectos

Arata Isozaki, Barcelona

DNA Barcelona Architects, Barcelona

Manuel Moreno Mustieles, Walencja

Estudio Barozzi Veiga

Ensemble Studio, Madryt

ABM Arrquitectos, Madryt

MENISArquitectos- Madryt

Pich-Aguilera Arquitectos SL- BCN

Niemcy

Assmann Beraten_Plannen GmbH, Berlin

Coqui Malachowka Coqui, Berlin

Zvi Hecker Architect, Berlin

h4a Gessert+Randecker Architekten, Stuttgart

Renne Architekten GMBH, Hamburg

Architekten von Gerkan, Marg und Partner, Hamburg

M.F.B. Objekttechnik

dRei Architekten BDA

Nickl & Partner Architekten, Monachium

Liebel Architekten, Aalen

Anja Beecken Architekten, Berlin

Raumkonzepte +Interior Design I Zauleck, Berlin

Plannerkollektiv, Hamburg

Gossler Kinz Kreienbaum-Hamburg

Walk Architekten- Berlin

Planungburo ALV- Angermunde

Austria

Caramel Architekten, Wiedeń

COOP Himmelblau, Wiedeń

OP Architekten ZT, Wiedeń

Czechy

GEBAS atelier architects, Hradec Králové

P6 Projekt Architekti, Praga

Robust Architects, Praga

Norwegia

Saunders Arkitektur AS, Bergen

Wielka Brytania

ecoLogicStudio Ltd., Londyn

Upton Hansen Architects

Living Space Architects – Exeter

Gian Gilbet RIBA- Newport

Francja

Atelier 32 architectes, Paryż

Vactec-vacuum technology

Francois Scali Architecte DPLG

O’Zone Architectures, Paryż

Philippe Rahm Architects, Paryż

KOZ Architects- Paryż

Archi 5 Prod

Grecja

26500 Architects, Patras

Turcja

Idea Mimarlik, Istambuł

Holandia

Studio schaeffer, Haga

Information Based Architecture

Rene van Zuuk Architekten- HZ Almere

123DV architecture & consult, Rotterdam

Tekton - architekten- AG

Rijnboutt- Amsterdam

Rene van Zuuk Architekten- HZ Almere

temp.architecture.urbanism- Amsterdam

HootsmansArchittectuurbureau, Amsterdam

Dania

Arkitektfirma Jorn Schutze

Leth & Gori, Kopenhaga

Schmidt Hammer Lassen Architects, Aarhus

Mutopia, Kopenhaga

Irlandia

Architecture Republic, Dublin

OPW Regional Office, Dublin

Portugalia

Bernardo Rodrigues architect, Porto

Arquitectos Anonimos, Porto

 

Słowenia

OFIS Architekti, Ljubljana

Szwajcaria

Paul Scherrer Institut

Retailpartners, Wetzikon

Malta

FORSITE FS DESIGN- Swieqi

Łotwa

Estudio Barozzi Veiga

WTCH

Wielka Brytnia

Innovia Films

Lab architecture Studio, Londyn

Belgia

World Natural Care, Evere, Bruksela

Niemcy

Laser – Laboratorium Gottingen

Laser Zentrum Hannover- Hannover

SAS Hagmann GmbH

Holandia

KaHoSint-Lieven-Technologiecampus, Gent

Swajcaria

Paul Scherrer Institute

 

 

WBiIŚ

 

Niemcy

Falken Trade GmbH

Voessing

Goldbeck

Assmann Beraten+Planen GmbH

Ingenieurburo Vossing Vepro, Berlin

APPOKA Handel Ausbau

Forschungzentrum Küste (FZK), Hannover

Baranowski

Hochtief, Dusseldorf

Depenbrock Bau, Stemwede

Finlandia

Roadscanners

 

 

WIZ

Portugalia

Risingspace

Fundwell

Glintt

Quercus A.N.C.N

Barata&Ramilo

Sonae - Industria de Revestimentos SA

Estonia

Elektriraudtee AS, Tallin

Niemcy

Vodafone Group Services GmbH

Holandia

LyondellBasell Industries, Rottedam

Francja

NovastockRoubaix, Boulogne sur Mer

Włochy

ESN- SELE- Castenaso (BO)

Turcja

Bakanlar, Istanbul

Szwajcaria

PackImpex AG, Berno

Hiszpania

Erasmus Life Valencia Association

Modas Maria del Mar, Jaen

 

WE

Niemcy

NKT Cables

Areva

Portugalia

Instituto Superior de Engenharia, Lizbona

Szwecja

Eltel

WBMiZ

Niemcy

Heinz von Danwitz & sohn

Falken Trade GmbH

WABCO GmbH, Hannover

Magna Car Top Systems

BOMAG Gruppe, Boppard

Francja

Laboratoire ROBERVAL CNRS-UMR7337

Austria

BMW Motoren, Steyr

Islandia

Verkvik Sandtak, Islandia

WI

Hiszpania

ARPO soluytions

My language skills S.L.U.

Niemcy

Idtronic

WEiT

Niemcy

Deutsche Telecom

Hengen Ingenieurbuero, Landau

AP Sensing GmbH, Boeblingen

“Gdanska”, Altmark, Oberhausen

WMRiT

Czechy

CTU Praga