Targi Pracy i Forum Gospodarcze - 9-10 marca 2016

Zapraszamy na XX edycję Targów Pracy Politechniki Poznańskiej oraz III edycję Forum Gospodarczego organizowanych w dniach 9 - 10 marca 2016r. w Centrum Wykładowych i Bibliotece PP, przy ul. Piotrowo 2.

Strona internetowa www.targipracy.put.poznan.pl

Forum Gospodarcze - 9 marca 2016r.

Zrównoważony rozwój społeczeństwa jest warunkowany współpracą między środowiskami akademickimi a gospodarką. W związku z tym Politechnika Poznańska zapoczątkowała coroczny cykl spotkań naukowców i wynalazców z biznesmenami i przedsiębiorcami. Celem przedsięwzięcia jest stworzenie platformy dialogu między naukowcami mającymi pomysły, rozwiązania, technologie a biznesmenami i przedsiębiorcami, poszukującymi nowoczesnych rozwiązań funkcjonowania firm. Chcemy kreować dobre praktyki wynikające z kooperacji nauki i biznesu. Udział w Forum jest bezpłatny.

Politechnika Poznańska, Centrum Wykładowe PP i Biblioteka, ul. Piotrowo 2

9 marca 2016 r. (środa) godz. 9.30 - 15.00

Program III Forum Gospodarczego 2016 - kliknij tutaj.

Organizatorzy: Dział Informacji i Promocji PP, CIRiTT, CPK, Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości.

 

 

TARGI PRACY - 9-10 marca 2016r.

Targi Pracy na Politechnice Poznańskiej organizowane są już od 1996 r. i są jednym z największych przedsięwzięć tego typu na rynku pracy i wśród poznańskiej społeczności akademickiej. Niezmiennie od wielu lat, podczas dwóch dni targowych gościmy kilkadziesiąt firm z różnych branż, min. motoryzacyjnej, informatycznej, budowlanej, automatycznej, telekomunikacyjnej, finansowej, FMCG oraz wielu innych. Tak szeroki wachlarz pozwala każdemu studentowi na wybranie najbardziej dogodnej firmy, w której będzie mógł rozwijać siebie i swoje umiejętności podczas praktyk, stażu lub też w przyszłym miejscu pracy.

ZałącznikWielkość
Wystawcy_Targi Pracy_09-10.03.16.pdf1.21 MB
Program_ III Forum_Gospodarcze PP.pdf272.49 KB