2 edycja PUT UP - studenci z pasją na Politechnice - 16 grudnia 2015

Już 16 grudnia 2015 roku odbędzie się 2 edycja PUT UP!

Wydarzenie organizowane przez Radę Kół Naukowych Politechniki Poznańskiej  to innowacyjny projekt od studentów dla studentów. Idea projektu bazuje na wystąpieniach TEDx. Każdy z uczestników w ciągu 5 minut w jak najbardziej kreatywny sposób spróbuje przedstawić wybrany przez siebie temat, a wybór jest nieograniczony. Studenci Politechniki Poznańskiej to ludzie o niezwykłych umysłach, które skrywają wiele umiejętności i pasji. 2 kategorie: naukowa i ogólna, 16 prelegentów i 120 inspirujących minut - tak przedstawia się PUT UP w liczbach.

Poprzednia edycja zgromadziła magików, beatboxerów czy fascynatów druku 3D, a wśród ponad 200-osobowej publiczności nie zabrakło Jego Magnificencji Rektora Politechniki Poznańskiej profesora Tomasza Łodygowskiego, Prorektorów oraz władz dziekańskich. Całe wydarzenie uświetnił występ akademickiego chóru Volantes Soni. Kolejna edycja niesie ze sobą jeszcze większe oczekiwania. Ośmieleni poprzednim sukcesem Organizatorzy liczą na wystąpienia, które będą motywacją i inspiracją dla studentów którzy zasiądą na widowni.

To jedyna i niepowtarzalna okazja by pochwalić się swoją pasją przed koleżankami, kolegami i zaproszonymi gośćmi. Dla zwycięzców każdej grupy czekają atrakcyjne nagrody.

Zapraszamy!