GIC już za 2 dni – przedstawiamy prelegentów!

Zostały już tylko 2 dni do najważniejszego wydarzenia branży gier w tym roku. Już 16. października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich rozpocznie się konferencja Game Industry Conference. Przez trzy dni słuchacze poznają nowinki technologiczne, poszerzą swoją wiedzę dotyczącą tworzenia gier z takich tematów jak tworzenie grafiki, programowanie, korzystanie z silników, udźwiękowienie gier... i wiele więcej.

To już ósma edycja konferencji (wcześniej znanej pod nazwą Zjazd Twórców Gier). Tej edycji przyświeca idea: więcej, lepiej, mocniej. Rozszerzony o trzeci dzień program, cztery warsztaty (rekrutacja już trwa! http://gic.gd/warsztaty/), imprezy dla prawdziwych geeków i - przede wszystkim - prelegenci reprezentujący najważniejsze firmy z branży: z Polski i ze świata. Wśród nich: Michał Mochocki z Gamedec.UKW, Daniel Vavra z Warhorse Studios, Maciej Wojtala pracujący przy Bulletstorm czy Wiedźminie 3, Karol Duma z Artefix Mundi, Kacper Kościeński pracujący przy Hard West oraz Dead Island, Len de Garcia i Ryan Pergent z CD Projekt Red, Jerome Etienne znany Developer HTML5 promujący Three.js, Matt Rusiniak z Nvidia, Michał Stępień z Jujubee S.A., Viktor Kostik animujący DayZ a także Espen Aarseth jeden z ojców założycieli ludologii i przeszło setka innych. Pełna lista prelegentów znajduje się na stronie: http://gic.gd/pl/#speakers i jest nieustannie poszerzana.

Zaproszeni goście pochodzą między innymi z takich krajów jak: Norwegia, Czechy, Portugalia, Holandia, Niemcy, Szwecja, Francja, co świadczy o międzynarodowym zasięgu konferencji. Przybywają oni po to, by podzielić się swoją wiedzą, a także by nawiązywać kontakty biznesowe. Usprawnić to ma specjalny system Pitch&Match ułatwiający umawianie spotkań - wystarczy przejrzeć bazę, a następnie zgłosić chęć porozmawiania z wybranymi osobami. System wyznaczy stolik w specjalnie przeznaczonej do tego sali, a obie strony uzgodnią godzinę, o której będą mogły śmiało wymienić się myślami i przedstawić sobie oferty.

Sprzedaż biletów jeszcze trwa. Cieszą się one nieustannym powodzeniem, co gwarantuje, że znane nazwiska pojawią się nie tylko wśród prelegentów, ale także wśród słuchaczy. Informacje o biletach znajdują się na stronie: http://gic.gd/bilety/ Wejście na wszystkie wykłady jest także dostępne dla posiadaczy biletów na Poznań Game Arena na dany dzień, jednak w przypadku specjalnych atrakcji czy rejestracji na warsztaty, pierwszeństwo otrzymują posiadacze biletów na GIC.

Gorąco zapraszamy na Game Industry Conference 16. października do Poznania!

Organizatorami wydarzenia są: Wydział Informatyki Politechniki Poznańskiej, Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe, Ruch Projektantów Gier oraz Polish Invasion.

ZałącznikWielkość
Ekipa_1.png947.89 KB
Ekipa_2.jpg261.03 KB
Ekipa_3.jpg265.75 KB
Ekipa_4.jpg248.25 KB
Ekipa_5.jpg256.95 KB
Ekipa_6.jpg260.63 KB
Ekipa_7.jpg262.79 KB
Ekipa_8.jpg271.32 KB
Ekipa_9.jpg262.93 KB
Ekipa_10.jpg255.77 KB