Konkurs „Młodzi Innowacyjni dla PGNiG”

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE!

Być może od Marka Zuckerberga odróżnia Was tylko to, że na śniadanie nie spożywacie płatków w papierowej miseczce...?

Wielkie idee i nowatorskie pomysły rodzą się w głowach ludzi, którzy nie boją się myśleć. Jaka jednak korzyść z pomysłu, którego nie można zrealizować/wdrożyć/sprzedać? Tak więc, dobry pomysł potrzebuje miejsca gdzie można go zrealizować, czyli przemysłu. A przemysł potrzebuje pomysłów.

Konkurs skierowany jest do młodych naukowców, studentów lub doktorantów i ma na celu wyszukanie innowacyjnych projektów o charakterze badawczo-rozwojowym, z obszaru działalności Grupy Kapitałowej PGNiG. Projekt  musi być nowatorski, a także powinien być możliwy do zastosowania w praktyce biznesowej Grupy Kapitałowej PGNiG.

Historia Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa (PGNiG) ściśle związana jest z wydobyciem ropy i gazu w Polsce i mimo, że spółka pod tą nazwą utworzona została w roku 1982, to jako swojego patrona może traktować Ignacego Łukasiewicza - człowieka, który otworzył pierwszą na świecie kopalnię ropy naftowej w Bóbrce k. Krosna AD 1854. Historia zobowiązuje. PGNiG dziś potrzebuje nowoczesnych, odważnych pomysłów, aby nadal mógł tworzyć historię. Chcemy być tymi którzy łączą tradycję z innowacją. Struktury geologiczne, choć wiekowe, potrzebują jednak świeżego spojrzenia i nowoczesnego podejścia.

„Młodzi innowacyjni dla PGNiG" to szansa dla Was - by swoje pomysły wcielić w czyn i dla nas - by wzbogacić działalność naszej firmy.

Oczekujemy na innowacyjne projekty, pomysły, idee, które mogą przyczynić się do rozwoju naszej Spółki. Zachęcamy do ich nadsyłania do 30.06.2015r., na adres: konkursMIP@pgnig.pl zgodnie z zasadami zamieszczonymi w Regulaminie konkursu.

Szczegółowe informacje:

http://www.pgnig.pl/mlodzi-innowacyjni-dla-pgnig

Regulamin konkursu

ZałącznikWielkość
PGNiG_Mlodzi_Innowacyjni.pdf1.46 MB