9th International Congress on Logistics and SCM Systems (ICLS2014) - 1-4 lipca 2014

Katedra Zarządzania Produkcją i Logistyki na Wydziale Inżynierii Zarządzania wspólnie z International Federation of Logistics and SCM Systems (The IFLS) organizowała w Centrum Wykładowym PP w dniach 1-4 lipca 2014

9th International Congress on Logistics and SCM Systems (ICLS 2014)

Był to już dziewiąty kongres z tego cyklu i jednocześnie pierwszy odbywający się w Europie, dotychczasowe wydarzenia odbywały się w Azji. Tematyka Kongresu obejmowała szeroko rozumiane zagadnienia z zakresu zarządzania logistycznego i koordynacji procesów w łańcuchach dostaw w przedsiębiorstwach. Tegoroczny Kongres miał na celu stworzenie międzynarodowego forum wymiany doświadczeń przez czołowych naukowców, wykładowców i praktyków w zakresie realizacji badań w obszarze zarządzania łańcuchem dostaw i logistyki z uwzględnieniem aspektów zrównoważonego rozwoju.

W Kongresie wzięli udział uczestnicy z 15 krajów z Azji (Tajlandia, Korea Południowa, Tajwan, Chiny), Afryki (Arabii Saudyjskiej, Egiptu, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Jordania), Ameryki Północnej (USA, Kanada) oraz Europy (Francja, Niemcy, Dania, Hiszpanii, Polska). Łączna liczba uczestników wyniosła ok 80 osób.

www.icls2014.put.poznan.pl