Poznań Career EXPO - 30 października 2014

Politechnika Poznańska oraz Akcelerator Wiedzy Technicznej® po raz kolejny objęły patronatem honorowym wydarzenie Poznań Career EXPO.

SZUKASZ PRACY LUB CHCESZ JĄ ZMIENIĆ? PRZYJDŹ NA TARGI PRACY CAREER EXPO W POZNANIU.

Targi Career EXPO to znane i skuteczne wydarzenie rekrutacyjne organizowane w Poznaniu co pół roku. Tym razem odbędą się 30 października w Międzynarodowych Targach Poznańskich, w pawilonie nr 1, w godz. 11:00-19:00. Podczas wydarzenia blisko 90 firm będzie rekrutować pracowników. Targom będą towarzyszyć także liczne atrakcje merytoryczne, których celem będzie jak najlepsze przygotowanie uczestników do zmiany lub rozpoczęcia pracy.

Targi Career EXPO to szansa dla odwiedzających na bezpośredni kontakt z potencjalnymi pracodawcami reprezentującymi najaktywniejsze pod kątem rekrutacji firmy. Wśród wystawców będą nie tylko duże korporacje, ale również dynamicznie rozwijające się średnie i małe firmy.

W programie przewidziano 20 szkoleń, warsztatów oraz prelekcji. Nie zabraknie również debat z ekspertami, podczas których kandydaci dowiedzą się m.in. jak ważne jest budowanie własnego wizerunku w social mediach oraz jak zaplanować swoją ścieżkę kariery. Zaproszeni goście opowiedzą przy tej okazji o swojej drodze na szczyt. Motywacyjny wykład o wymownym tytule „Znajdź siłę" wygłosi również gwiazda internetowego show „20m2 Łukasza" - Łukasz Jakóbiak, który opowie o tym, jak przekuwać porażki w sukcesy i realizować własne marzenia.

Na uczestników czekają również inne atrakcje, m.in. Strefa Rozwoju - będą mieli w niej szansę na skonsultowanie swoich dokumentów aplikacyjnych, zbadanie kompetencji zawodowych czy stworzenie profesjonalnego zdjęcia do CV.

Wydarzenie jest bezpłatne, jednak każdy uczestnik musi się przed nim zarejestrować i pobrać darmowy bilet ze strony: www careerexpo.pl

W skrócie

Co? Targi Career EXPO

Kiedy? 30 października (czwartek), godz. 11:00-19:00

Gdzie? MTP, pawilon nr 1, ul. Głogowska 14

Partner Główny: Lidl Polska

Więcej informacji: www.careerexpo.pl, www.facebook.com/pl.CareerEXPO

Dołącz do wydarzenia na Facebooku i bądź na bieżąco! https://www.facebook.com/events/720493924640651/?fref=ts

ZałącznikWielkość
plakat_poznan.jpg559.53 KB