Dziewczyny na Politechniki - 25 kwietnia 2013r.

Galeria:

25 kwietnia br. (czwartek) po raz szósty miała miejsce akcja „Dziewczyny na Politechniki". Akcja ta ma na celu propagowanie technicznych uczelni wśród pań. W jej ramach organizowane są kampanie medialne i promocyjne skierowane do dziewczyn, które planują rozpocząć studia na technicznej uczelni. Na naszej uczelni studiuje ponad 27% pań ale liczymy, że każda kolejna akcja „Dziewczyn na Politechniki" będzie przyciągać ich coraz więcej. Wydarzeniu towarzyszyło szereg imprez, spacer po laboratoriach, warsztaty, konsultacje dotyczące kierunków kształcenia a także życia studenckiego po godzinach. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się również Zjazd Tyrolski. Chcieliśmy w ten sposób pokazać kobiecą twarz Politechniki Poznańskiej.

W programie przewidziane były między innymi pokazy, warsztaty, zwiedzanie laboratoriów, stoiska informacyjne.

Miejsce: Centrum Wykładowo Konferencyjne Politechniki Poznańskiej, ul. Piotrowo 2, Poznań.

http://www.facebook.com/DziewczynyNaPolitechnikiPoznan

Program imprezy w załączniku.

RELACJA TV WTK

Politechnika Poznańska kusi dziewczyny. Do udziału w imprezie "Dziewczyny na politechniki" zaproszono gimnazjalistki i licealistki z poznańskich szkół.
wtkplay.pl/video-id-4968-politechnika_poznanska_kusi_dzie...

Studencka Telewizja Spacja TV przedstawia relację z Dnia dla Dziewczyn. Zapraszamy na film: http://www.youtube.com/watch?v=Nh6mbjHVeyA

ZałącznikWielkość
Program DnPP_2013.pdf35.4 KB
Dziewczyny_ulotka.pdf4.79 MB