III Otwarta Konferencja Lean w Poznaniu – 9-11 kwietnia 2013

Zapraszamy na III Otwartą Konferencję Lean w Poznaniu! Po naszych dwóch poprzednich spotkaniach mamy nadzieję że konferencja znalazła stałe miejsce w kalendarzach osób zainteresowanych i zajmujących się doskonaleniem. Jeśli jeszcze nie byliście na konferencji - przyjedźcie koniecznie w tym roku żeby współtworzyć klimat otwartości i wymiany wiedzy opartej o Wasze praktyczne doświadczenia, oraz czerpać z wiedzy i doświadczeń tegorocznych prelegentów, na największej konferencji Lean w Polsce.

Celem naszego spotkania jest propagowanie założeń filozofii Lean oraz budowanie sieci znajomości, pozwalającej na wymianę doświadczeń pomiędzy osobami odpowiedzialnymi za wdrażanie narzędzi Lean i zafascynowanych tą tematyką.

Na ten rok przygotowaliśmy ciekawy i bogaty program, który mamy nadzieję zaspokoi oczekiwania zarówno firm produkcyjnych jak i usługowych. Licząc na duże zainteresowanie naszym wspólnym spotkaniem wydłużyliśmy konferencję do trzech dni i uruchomiliśmy dodatkową salę w której pierwszego dnia doświadczeniami będą dzieliły się firmy farmaceutyczne, drugiego dnia będziecie Państwo mogli wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez profesjonalistów z różnych branż a trzeciego spotkać się z Japońskim Sensei. Liczymy też że wydłużone przerwy i dwa specjalne wieczory będą służyły naszej dalszej integracji. Dzień po zakończeniu konferencji chcemy dać Państwu możliwość uczestniczenia w wizytach benchmarkingowych. Mamy też dla Was jak co roku kilka niespodzianek!

Termin: 9-11 kwietnia 2013 r.
Miejsce:  Centrum Konferencyjno - Wykładowe Politechniki Poznańskiej ul. Piotrowo 2, Poznań
Jak się zarejestrować: http://www.konferencjalean.pl/rejestracja

Co ze sobą zabrać?

  • stos wizytówek, do wymiany z innymi uczestnikami Konferencji;
  • otwarty umysł i dobry humor;
  • znajomych

Więcej informacji na:

www.konferencjalean.pl
www.facebook.com/KonferencjaLean