Zaprojektuj odrzutową grafikę - konkurs dla projektantów - zgłoszenia do 12 stycznia br.

ZAPRASZAMY: studentów przede wszystkim kierunków projektowych, graficznych, artystycznych i komunikowania oraz zawodowych projektantów do konkursu na grafikę poszycia nowego polskiego samolotu odrzutowego klasy family&business.  Flaris LAR 1 to konstrukcja unikalna w skali światowej, łącząca w sobie lekkość szybowca i prędkość odrzutowca. Został zaprojektowany z myślą o klientach, którzy mają wysokie wymagania wobec mobilności osobistej. Docelowo każdy z samolotów będzie pokryty indywidualnie zaprojektowaną grafiką wyrażającą osobowość właściciela. W związku z tym już dziś szukamy projektantów, którzy będą twórcami odrzutowej grafiki samolotów Flaris LAR1.

OTO WYZWANIE:

Zaprojektuj niepowtarzalną grafikę, odchodząc od panujących w przemyśle lotniczym trendów. Nie bój się własnych pomysłów. Nie ograniczaj wyobraźni. Inspiracją może być wszystko - skóra węża, paszcza rekina, grzywa lwa, języki ognia, krople wody, hipisowskie kwiaty, wzory niczym z desek snowboardowych - wszystkie chwyty dozwolone! Grafika samolotu ma wyrażać charakter jego właściciela, zgodnie z zasadą „Pokaż mi swojego Flarisa, a powiem Ci kim jesteś."

Konkurs składa się z dwóch etapów:

  • I etap: do 12.01.2013 r. można nadsyłać prace konkursowe, które oceni Komisja Konkursowa pod przewodnictwem prof. Lecha Majewskiego;
  • II etap - od 17 do 31 stycznia 2013 r. odbędzie się Głosowanie Internautów. Każdy może zagłosować na projekt, który najbardziej przypadnie mu do gustu.

Ogłoszenie wyników I i II etapu nastąpi 5 lutego 2013 r.

 

NAGRODY:

I Nagroda: 5 tys. zł netto / realizacja projektu na samolocie prezentowanym podczas 50. International Paris Air Show Le Bourget 17-23 czerwca 2013 r. / lot Flarisem wraz z osoba towarzyszącą

II nagroda: 2 tys. zł netto

Nagroda internautów: 2 tys. zł netto

Wyróżnienia: współpraca z Metal-Master na podstawie odrębnych umów / możliwość zaprezentowania swoich projektów, podpisanych imieniem i nazwiskiem autora (autorów), podczas 50. International Paris Air Show Le Bourget 17-23 czerwca 2013 r.

Nagrody dodatkowe: 1 tys. zł netto

Materiały do projektowania, regulamin konkursu i inne informacje znajdziesz na stronie: www.flaris.pl/konkurs

Organizator: Metal-Master, producent samolotu Flaris LAR 1

ZałącznikWielkość
Zaprojektuj odrzutową grafikę.jpg266.47 KB