WOWZAPP Poznań - 9-11 listopada 2012

WOWZAPP to ogólnoświatowa impreza programistyczna, której głównym celem jest poszerzanie znajomości tworzenia aplikacji na platformę Windows 8. Tegoroczna edycja będzie miała swoje miejsce w dniach 9-11 listopada. Cel jest prosty - tworzenie aplikacji połączone z dobrą zabawą! Wydarzenie jest skierowane zarówno do osób mających już doświadczenie w programowaniu, jak i dla osób, które dopiero zaczynają swoją developerską przygodę.

Jedyne co potrzebujesz aby wziąć udział w hackhathonie to własny laptop z Windows 8 oraz narzędzia Visual Studio 2012.
Poznańska edycja zacznie się w piątek o godzinie 17:00, a planowany koniec jest przewidziany na niedzielę około godziny 18:00. Miejsce naszych zmagań to budynek AIP Businesslink, przy ulicy Abpa. A. Baraniaka 88E, Poznań.

Organizatorami WOWZAPP Poznań są Bartosz Zaremba i Michał Twierkowski - członkowie programu Microsoft Student Partners, oraz firma Whalla. Sponsorem eventu jest firma Microsoft. Firma Uczestnicy.pl objęła oficjalny Patronat nad naszym wydarzeniem.

Jeśli jesteście głodni informacji, zajrzyjcie:
- Facebook Fanpage - http://bit.ly/HackhathonPoznan

- CodeGuru Event - http://bit.ly/WOWZAPPPoznan

Rejestracja na wydarzenie odbywa się poprzez portal Uczestnicy.pl.
Link do rejestracji: http://uczestnicy.pl/event/wowzapp-hackathon-poznan

Polub nasz Fanpage na Facebooku, zapisz się na WOWZAPP w Poznaniu! Bądź uczestnikiem największego hackhathonu WOWZAPP w Wielkopolsce!

Pytania? Skontaktuj się z organizatorem via mail : Bartosz.Zaremba@studentpartner.com