Konferencja Future Internet Week - 24-28 października 2011r.

Galeria:

W dniach 24-28 października 2011 roku w Centrum Wykładowo-Konferencyjnym Politechniki Poznańskiej przy ul. Piotrowo 2, w Poznaniu odbyła się konferencja Future Internet Week. Na konferencję składała się seria imprez organizowanych pod egidą Unii Europejskiej - „Future Internet Event" (Future Internet Conference oraz Future Internet Assembly) oraz szereg interesujących imprez towarzyszących.

Przez 5 dni - od 24 do 28 października 2011 roku czołowych naukowców i programistów, zajmujących się Internetem Nowej Generacji, gościła w Poznaniu. Konferencja organizowana w stolicy Wielkopolski była wydarzeniem, dającym niepowtarzalną okazję zarówno do dyskusji nad nowymi technologiami ICT,  jak i do aktywnego dialogu między sektorem państwowym i prywatnym. Była to zarazem jedna z najważniejszych imprez towarzyszących polskiej prezydencji, niezwykle istotna z punktu widzenia przyszłości strategii „Europy 2020".

Na konferencję składała się seria imprez organizowanych pod egidą Unii Europejskiej - „Future Internet Event" (Future Internet Conference oraz Future Internet Assembly) oraz szereg interesujących imprez towarzyszących.

Więcej informacji na stronie www.fi-poznan.eu.