VIII edycja konkursu Vision 2025

Rusza VIII edycja konkursu Vision 2025!

Penta Investments znów ufunduje nagrody do 5.000 EURO. Termin nadsyłania prac upływa 31 sierpnia 2011 roku.

Penta Investments - środkowoeuropejska grupa inwestycyjna, znana na polskim rynku m.in. z inwestycji w sieć Żabka Polska, mrożonkową grupę Iglotex czy operatora zakładów sportowych Fortuna - otwiera VIII edycję konkursu Vision 2025, skierowanego do młodzieży szkół wyższych. Studenci z Polski, Czech i Słowacji mogą ubiegać się o nagrody pieniężne o wartości do 5.000 EURO.

W dwóch poprzednich edycjach projektu wśród laureatów znaleźli się trzej studenci z Polski - ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu - otrzymując nagrody pieniężne w wysokości łącznie 11.000 EURO.

VIII edycja konkursu Vision 2025 obejmuje trzy kategorie tematyczne:

1. BANKOWOŚĆ 2025.

Czego Tobie, jako klientowi, obecnie brakuje w usługach bankowych? Jaki będzie postęp na rynku usług i produktów bankowych w 2025 roku? Jak powinny wyglądać kontakty między bankiem, a klientem?

2. SYSTEM OPIEKI ZDROWOTNEJ 2025.

Dlaczego brakuje pieniędzy w systemie opieki zdrowotnej? Gdzie powinniśmy szukać możliwości poprawy efektywności systemu? Czy system w 2025 roku będzie funkcjonować  efektywniej?

3. INTERESY PUBLICZNE A PRYWATNE.

Społeczeństwo kontra deweloper i projekty infrastrukturalne. Kto i jak powinien zająć się konfliktami między prywatnymi interesami inwestorów a interesami publicznymi (miast, gmin, wspólnot, obywateli)?

 

Praca - pisana w języku angielskim - powinna składać się z 3-5 stron (5.400-9.000 znaków) oraz uwzględniać podział na: wstęp, rozwinięcie i zakończenie (podsumowanie prezentujące kluczowe wnioski). Esej na wybrany temat należy przesłać na adres vision@pentainvestments.com w terminie do 31 sierpnia 2011. Warunkiem koniecznym do udziału jest przedstawienie dokumentu potwierdzającego posiadanie statusu studenta.

Wszelkie informacje na temat Vision 2025, w tym regulamin, są dostępne na stronie internetowej organizatora www.pentainvestments.com w zakładce Social Responsibility. Zachęcamy również do odwiedzenia naszego profilu na portalu Facebook: www.facebook.com/Vision2025

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie i trzymamy kciuki za inspirujące pomysły!


ZałącznikWielkość
Vision 2025_plakat.pdf172.86 KB